Jövő héten indulnak a csoportos órák

Reméljük készen álltok! Jövő héttől indítjuk a rakétákat! Jani már nagyon készül a csoportos órákra! Vége a karantén body-nak! A nyár nem marad el!☀️

Órarend: https://riverfitness.hu/orarend

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30
08:00
08:00
09:00
Timi
Pilates
08:00
09:00
Timi
Pilates
08:30
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Kriszta
TRX
10:00
11:00
Erika
Jóga
10:30
10:30
12:00
Kriszta
Full Kondi
11:00
11:00
12:00
Kriszta
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Viki
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
HIIT köredzés
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
HIIT köredzés
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
István
Stretching

19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30
20:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
11:00
11:00
12:00
Kriszta
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Viki
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30

hétfő

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

szerda

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
17:00
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:30

hétfő

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30

szombat

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:30
10:30
12:00
Kriszta
Full Kondi
11:00
11:30

vasárnap

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Borka János
HIIT köredzés
18:00
19:00
Borka János
HIIT köredzés
18:30

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:00
Erika
Jóga
10:30

szombat

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00

hétfő

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Timi
Pilates
08:00
09:00
Timi
Pilates
08:30

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

kedd

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
István
Stretching
19:30

kedd

No events hours available!
No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:00
Kriszta
TRX
10:30

hétfő

  • TRX Kriszta
    10:00 - 11:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Timi
Pilates
08:00
09:00
Timi
Pilates
08:30
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Erika
Jóga
10:30
10:30
12:00
Kriszta
Full Kondi
11:00
11:00
12:00
Kriszta
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Viki
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
István
Stretching
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:00
Kriszta
TRX
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
HIIT köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
HIIT köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

hétfő

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

kedd

szerda

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

péntek

No events available!