Nyitvarartás: hétfő - péntek 6.00 – 23.00 szombat - vasárnap: 8.00 – 22.00

Órarend

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
06:30
06:30
07:30
Papp Éva
Cross és Stretching
07:00
07:00
08:00
Papp Éva
Cross
07:00
08:00
Papp Éva
Cross
07:30
07:30
08:20
Szalai Ádám
TRX

08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
07:30
08:30
Szalai Ádám
TRX

08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
08:00
09:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
08:30
09:00
09:00
10:00
Kovács Erika
FitBody Pro
09:00
10:00
Kovács Erika
FitBody Pro
09:00
10:00
Kovács Erika
Dance Step (haladó)
Dance Step (haladó)péntek 09:00-10:00
09:00
10:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés

10:30
12:00
Turcsán Kata
Spartaforce
10:00
11:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
10:00
11:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (haladó)

10:00
11:00
Szalai Ádám
TRX
10:30
10:30
12:00
Turcsán Kata
Spartaforce
11:00
11:00
12:00
Varró Krisztina
TRX
11:00
12:00
Varró Krisztina
Alakformáló
11:00
12:00
Boleska Viktória
Láb-Has-Popsi Alakfomáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Varró Krisztina
Alakformáló
12:00
13:30
Boleska Viktória
K90
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (haladó)
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (középhaladó)
16:00
17:00
Hadházi Mónika
Jóga
16:30
17:00
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Blázsik Zsófia
Has-Popsi-Láb Köredzés
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Hadházi Mónika
Jóga
17:00
18:00
Varró Kriszta
Popsi-Has Alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés

18:00
19:00
Hadházi Mónika
Jóga
18:00
19:00
Serkédi Nóra
Funkcionális Köredzés

18:00
19:00
Wekerle Gyula
Slimtraining
18:00
19:00
Tímár Eszter
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló

18:00
19:00
Serkédi Nóra
Funkcionális Köredzés
18:00
19:00
Tímár Eszter
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés

18:00
19:00
Varró Kriszta
Dinamikus gerinctorna
18:30
19:00
19:00
20:00
Tímár Eszter
Alakformáló

19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Driszku István
Stretching

19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés

19:00
20:00
Lovász Andrea
Hardcore Jóga
19:00
20:00
Serkédi Nóra
Eszközhasználatos Köredzés

19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30
20:00
20:00
21:00
Wekerle Gyula
Funkcionális Köredzés

20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:00
21:00
Wekerle Gyula
Fitboxe
20:30
21:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
11:00
11:00
12:00
Varró Krisztina
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Varró Krisztina
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Tímár Eszter
Alakformáló
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Tímár Eszter
Alakformáló
18:30
19:00
19:00
20:00
Tímár Eszter
Alakformáló
19:30

hétfő

szerda

csütörtök

péntek

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
Driszku István
Stretching
19:30

kedd

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Éva
Cross
07:30

szerda

  • Cross Papp Éva
    07:00 - 08:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (haladó)
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (haladó)
16:30

hétfő

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (középhaladó)
16:30

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Kovács Erika
Dance Step (haladó)
Dance Step (haladó)péntek 09:00-10:00
09:30

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Varró Kriszta
Dinamikus gerinctorna
18:30

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
10:00
11:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
10:30

hétfő

szerda

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Kovács Erika
FitBody Pro
09:00
10:00
Kovács Erika
FitBody Pro
09:30

hétfő

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
20:00
20:00
21:00
Wekerle Gyula
Fitboxe
20:30

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Serkédi Nóra
Funkcionális Köredzés
18:00
19:00
Serkédi Nóra
Funkcionális Köredzés
18:30
19:00
19:30
20:00
20:00
21:00
Wekerle Gyula
Funkcionális Köredzés
20:30

hétfő

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
Lovász Andrea
Hardcore Jóga
19:30

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
17:00
17:00
18:00
Blázsik Zsófia
Has-Popsi-Láb Köredzés
17:30

kedd

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
16:00
16:00
17:00
Hadházi Mónika
Jóga
16:30
17:00
17:00
18:00
Hadházi Mónika
Jóga
17:30
18:00
18:00
19:00
Hadházi Mónika
Jóga
18:30

hétfő

  • Jóga Hadházi Mónika
    18:00 - 19:00

csütörtök

  • Jóga Hadházi Mónika
    17:00 - 18:00

szombat

  • Jóga Hadházi Mónika
    16:00 - 17:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
12:00
12:00
13:30
Boleska Viktória
K90
12:30
13:00

szombat

  • K90 Boleska Viktória
    12:00 - 13:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
Serkédi Nóra
Eszközhasználatos Köredzés
19:30

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
11:00
11:00
12:00
Boleska Viktória
Láb-Has-Popsi Alakfomáló
11:30

vasárnap

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:30
21:00

hétfő

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:30

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
17:00
17:00
18:00
Varró Kriszta
Popsi-Has Alakformáló
17:30

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Wekerle Gyula
Slimtraining
18:30

kedd

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Éva
Cross
07:30

hétfő

  • Cross Papp Éva
    07:00 - 08:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
06:30
06:30
07:30
Papp Éva
Cross és Stretching
07:00

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:30
10:30
12:00
Turcsán Kata
Spartaforce
10:30
12:00
Turcsán Kata
Spartaforce
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

hétfő

kedd

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
12:00
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:30

hétfő

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:30
07:30
08:20
Szalai Ádám
TRX
07:30
08:30
Szalai Ádám
TRX
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:00
11:00
Szalai Ádám
TRX
10:30
11:00
11:00
12:00
Varró Krisztina
TRX
11:30

kedd

  • TRX Szalai Ádám
    07:30 - 08:20

szerda

  • TRX Varró Krisztina
    11:00 - 12:00

csütörtök

  • TRX Szalai Ádám
    07:30 - 08:30

szombat

  • TRX Szalai Ádám
    10:00 - 11:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
09:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
08:30
09:00
09:00
10:00
Kovács Erika
FitBody Pro
09:00
10:00
Kovács Erika
FitBody Pro
09:00
10:00
Kovács Erika
Dance Step (haladó)
Dance Step (haladó)péntek 09:00-10:00
09:30
10:00
10:00
11:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (haladó)
10:30
10:30
12:00
Turcsán Kata
Spartaforce
10:30
12:00
Turcsán Kata
Spartaforce
11:00
11:00
12:00
Varró Krisztina
Alakformáló
11:00
12:00
Boleska Viktória
Láb-Has-Popsi Alakfomáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Varró Krisztina
Alakformáló
12:00
13:30
Boleska Viktória
K90
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (haladó)
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (középhaladó)
16:00
17:00
Hadházi Mónika
Jóga
16:30
17:00
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Blázsik Zsófia
Has-Popsi-Láb Köredzés
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Hadházi Mónika
Jóga
17:00
18:00
Varró Kriszta
Popsi-Has Alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Hadházi Mónika
Jóga
18:00
19:00
Wekerle Gyula
Slimtraining
18:00
19:00
Tímár Eszter
Alakformáló
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Tímár Eszter
Alakformáló

18:00
19:00
Varró Kriszta
Dinamikus gerinctorna
18:30
19:00
19:00
20:00
Tímár Eszter
Alakformáló
19:00
20:00
Driszku István
Stretching

19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Lovász Andrea
Hardcore Jóga
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:30
21:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
06:30
06:30
07:30
Papp Éva
Cross és Stretching
07:00
07:00
08:00
Papp Éva
Cross
07:00
08:00
Papp Éva
Cross
07:30
07:30
08:20
Szalai Ádám
TRX
07:30
08:30
Szalai Ádám
TRX
08:00
08:30
09:00
09:00
10:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
10:00
11:00
Kovács Erika
Fitbody köredzés
10:00
11:00
Szalai Ádám
TRX
10:30
11:00
11:00
12:00
Varró Krisztina
TRX
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Serkédi Nóra
Funkcionális Köredzés
18:00
19:00
Serkédi Nóra
Funkcionális Köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Serkédi Nóra
Eszközhasználatos Köredzés
19:30
20:00
20:00
21:00
Wekerle Gyula
Funkcionális Köredzés
20:00
21:00
Wekerle Gyula
Fitboxe
20:30

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

No events available!