Órarend augusztus 10. – augusztus 16.

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross és Stretching
07:30
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:30
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Erika
Dance Step (haladó)
10:00
11:30
Boleska Viktória
K90
10:30
11:00
11:00
12:30
Boleska Viktória
K90
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
FitBody Pro
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (középhaladó)
16:30
17:00
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Ivett
Cross kondi
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés

19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
István
Stretching

19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés

19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:00
21:00
Ivett
Cross kondi
20:30
21:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

  • K90 Boleska Viktória
    10:00 - 11:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30

hétfő

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

szerda

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross és Stretching
07:30

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
17:00
17:00
18:00
Ivett
Cross kondi
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:00
21:00
Ivett
Cross kondi
20:30

kedd

szerda

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (középhaladó)
16:30

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:00
Erika
Dance Step (haladó)
10:30

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
17:00
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:30

hétfő

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
FitBody Pro
16:30

hétfő

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:30
Boleska Viktória
K90
10:30
11:00
11:00
12:30
Boleska Viktória
K90
11:30
12:00

szombat

  • K90 Boleska Viktória
    11:00 - 12:30

vasárnap

  • K90 Boleska Viktória
    10:00 - 11:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:30

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:30
21:00

hétfő

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:30

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

kedd

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
István
Stretching
19:30

kedd

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
12:00
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:30

kedd

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:30
09:00
09:30
10:00
10:00
11:00
Erika
Dance Step (haladó)
10:00
11:30
Boleska Viktória
K90
10:30
11:00
11:00
12:30
Boleska Viktória
K90
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Tímár Eszter
Testszépítő
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Kovács Erika
FitBody Pro
16:00
17:00
Kovács Erika
Dance Aerobic (középhaladó)
16:30
17:00
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Ivett
Cross kondi
17:00
18:00
Kovács Erika
Fitbody alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Boleska Viktória
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
István
Stretching
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:00
21:00
Ivett
Cross kondi
20:30
21:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

  • K90 Boleska Viktória
    10:00 - 11:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross és Stretching
07:30
08:00
08:30
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

hétfő

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

kedd

szerda

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

péntek

szombat

No events available!