Órarend okt. 19 – 25.

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30
07:30
08:30
Ádám
TRX

08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
07:30
08:30
Ádám
TRX

08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
08:00
09:00
Papp Évi
Cross
08:30
09:00
09:00
10:00
Borka János
Clock12 köredzés
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:30
Viki
K90
10:00
11:00
Erika
Fitbody alakformáló

10:00
11:00
Ádám
TRX
10:00
11:30
Viki
K90
10:30
11:00
11:00
12:00
Kriszta
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Boleska Viktória
Spartaforce
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Erika
FitBody Pro
16:00
17:00
Erika
FitBody Pro
16:30
16:30
17:30
Kriszta
Alakformáló
17:00
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Eszti
Alakformáló

18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Viki
Alakformáló

18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés

19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
István
Stretching

19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés

19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:30
21:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

  • K90 Viki
    10:00 - 11:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
11:00
11:00
12:00
Kriszta
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
16:30
17:30
Kriszta
Alakformáló
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Viki
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Borka János
Clock12 köredzés
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30
08:00
08:00
09:00
Papp Évi
Cross
08:30

hétfő

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

szerda

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

péntek

  • Cross Papp Évi
    08:00 - 09:00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:00
Erika
Fitbody alakformáló
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:30

hétfő

szerda

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
16:00
16:00
17:00
Erika
FitBody Pro
16:00
17:00
Erika
FitBody Pro
16:30

hétfő

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
18:00
18:30

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
10:00
10:00
11:30
Viki
K90
10:00
11:30
Viki
K90
10:30
11:00

péntek

  • K90 Viki
    10:00 - 11:30

vasárnap

  • K90 Viki
    10:00 - 11:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:30

szerda

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:30
21:00

hétfő

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:30

kedd

csütörtök

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
12:00
12:00
13:00
Boleska Viktória
Spartaforce
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

kedd

szombat

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
19:00
19:00
20:00
István
Stretching
19:30

kedd

No events hours available!
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:30
07:30
08:30
Ádám
TRX
07:30
08:30
Ádám
TRX
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:00
11:00
Ádám
TRX
10:30

kedd

  • TRX Ádám
    07:30 - 08:30

csütörtök

  • TRX Ádám
    07:30 - 08:30

szombat

  • TRX Ádám
    10:00 - 11:00
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
08:00
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:00
09:00
Ceglédi Tímea
Pilates
08:30
09:00
09:30
10:00
10:00
11:30
Viki
K90
10:00
11:00
Erika
Fitbody alakformáló
10:00
11:30
Viki
K90
10:30
11:00
11:00
12:00
Kriszta
Alakformáló
11:30
12:00
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:00
13:00
Eszti
Alakformáló
12:00
13:00
Kriszta
Alakformáló
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Erika
FitBody Pro
16:00
17:00
Erika
FitBody Pro
16:30
16:30
17:30
Kriszta
Alakformáló
17:00
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:00
18:00
Erika
Fitbody alakformáló
17:30
18:00
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:00
19:00
Viki
Alakformáló
18:00
19:00
Eszti
Alakformáló
18:30
19:00
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:00
20:00
István
Stretching
19:00
20:30
Boleska Viktória
Military Step
19:30
20:00
20:00
21:30
Boleska Viktória
Military Step
20:30
21:00

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

vasárnap

  • K90 Viki
    10:00 - 11:30
hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
09:00
09:00
10:00
Borka János
Clock12 köredzés
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:00
19:00
Borka János
Clock12 köredzés
18:30
19:00
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:00
20:00
Borka János
Clock12 köredzés
19:30

hétfő

szerda

péntek

hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap
07:00
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:00
08:00
Papp Évi
Cross
07:30
07:30
08:30
Ádám
TRX
07:30
08:30
Ádám
TRX
08:00
08:00
09:00
Papp Évi
Cross
08:30
09:00
09:00
10:00
Erika
Fitbody köredzés
09:30
10:00
10:00
11:00
Ádám
TRX
10:30
11:00
11:30
12:00
12:00
13:00
Boleska Viktória
Spartaforce
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Boleska Viktória
Spartaforce
19:30

hétfő

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

kedd

szerda

  • Cross Papp Évi
    07:00 - 08:00

csütörtök

péntek

  • Cross Papp Évi
    08:00 - 09:00

szombat

No events available!